Vinç Kiralama Servisi

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bu zamana İstanbul'un tüm ilçelerinde kaliteli vinç kiralama hizmeti veren Kariyer Vinç, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Başarılı faaliyetleri sayesinde adından sıklıkla söz ettiren firma, tüm ilçelerde 7/24 hizmet vererek, en yüksek standartlarda geliştirilen Avrupa imalatı araçlar kullanmaktadır.

Hikayemiz

Sabit, mobil, sepetli ve teleskopik vinç konusunda kaliteli kiralama hizmeti sunan Kariyer Vinç, tüm faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve güvenilir araçları sayesinde müşterilerin de memnuniyetini kazanan firma, anında ürettiği çözüm önerileri sayesinde adından söz ettirmektedir. İstanbul'un tüm ilçelerine 7 gün 24 saat kaliteli ve geniş araç filosu ile hizmet veren firma, tüm işlerini en geniş güvenlik önlemleri eşliğinde gerçekleştirmektedir.

Sorunsuz ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları sayesinde her türlü ihtiyaç için bütün bütçelere uygun fiyatlarla hizmet teklifi sunan Kariyer Vinç, ihtiyacınızın boyutu ne olursa olsun anında başarılı çözüm önerileri üretmektedir. İşin yetişmesi ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için elindeki tüm imkanları kullanarak müşterisinin mağdur olmamasını sağlayan firma, kiralık vinç hizmeti konusunda sektörde bir numaradır.

Vinç Çeşitleri

Vinçler kullanım alanları ve teknolojik gelişimleri bakımından birkaç çeşide ayrılmaktadır. Vinç kiralama hizmetinden doğru bir şekilde yararlanmak istiyorsanız öncelikle anlaşma yapacağınız firmaya, vinci ne amaçla kiralamak istediğinizi anlatmalısınız. Daha sonra firma sizin işinizi görecek bir vinç çeşidi ayarlayacaktır.

Sepetli Vinç

Mobil Vinç

Mobil vinçler hareketlilik esasına dayanarak çalışmaktadır. Sabitleme zorunluluğu olmayan bu vinçler sayesinde yer değişimi yapılarak, birden fazla işlem rahatlıkla gerçekleştirilmektedir.

Kariyer Vinç Kiralama

Lastik tekerlekli mobil vinç

Lastik tekerlekli mobil vinçler, kamyon gibi bir taşıt üzerine monte edilebilmektedir. Böylece çeşitli işlerde rahatlıkla kullanılabilirler. Bu vinç çeşidi sayesinde bir işten diğer işe kolaylıkla gidilebilir. Yani hem zamandan hem de nakitten tasarruf edilebilir.

Mobil Vinç

Sepetli mobil vinçler

Mobil vinçler arasında en çok kullanılan sepetli mobil vinçler, genellikle araçların üstüne monte edilerek kullanılmaktadır. Ama bunun yanı sıra iş makinesi olarak kullanılan kendinden sepetli mobil vinçler de vardır.

Sepetli Vinçler

Sepetli mobil vinçler, insanların erişmesinin zor olduğu yüksek binalara ulaşım için kullanılmaktadır. Sepete yerleşen bir çalışan sayesinde, yüksek katlı binalardaki işlemler rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Örneğin, yüksek binalardaki elektrik işleri, cam silme işleri, dizi ve film çekimlerinde kullanılan kameralarla yüksek çekimler, boya ve badana işleri. Ayrıca birçok sektörde ağaç budama, tabelaların montajı ve reklam yerleştirmeleri de sepetli vinçler sayesinde gerçekleştirilmektedir.